Hakkımızda

Kudret Uzundiz

1993 yılında İstanbul’da doğdu.

2009 yılında mücadele sporları ile tanışmıştır. 2009 yılından itibaren ulusal ve uluslararası maçlarda ülkesini temsil etmiştir. Eğitim hayatını Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nü bitirmesinin ardından Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde Yüksek Lisans Eğitimi’ni tamamlamıştır. Yüksek lisans tezini Profesyonel Sporcuların Beslenme alışkanlıkları üzerine yazmıştır.

Sahip olduğu eğitimlerden bazıları; 2. Kademe Türkiye Kickboks Federasyonu Antrenörlüğü, 2. Kademe Türkiye Wushu Federasyonu Antrenörlüğü, 3. Duan Türkiye Wushu Federasyonu, 1.Kademe Türkiye Yüzme Federasyonu Antrenörlüğü, Muaythai Federasyonu 9. Khan. Belgelerine sahiptir.

2009 ile 2023 yılları arasında Boks, Kickboks, Muay-Thai ve Wushu branşlarında Uluslararası ve Türkiye Şampiyonalarında derecelere sahiptir. Bunlar; Türkiye Şampiyonluğu, Avrasya İkinciliği Avrupa Üçüncülüğü, , Uluslarası Şampiyonalarda dereceler. Bunların yanında, Bölge ve İl Şampiyonalarında şampiyonlukları bulunmaktadır.

Profesyonel kariyerinde ise; 2 galibiyet ve 1 yenilgi bulunmaktadır. Ayrıca, Profesyonel  4’lü Turnuva Şampiyonudur.

Yaklaşık 14 yıldır antrenörlük, eğitmenlik ve öğretmenlik alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Başa dön tuşu